Ağrı Tedavisi

 

 

Ağrı Tedavisi

Emcare olarak deneyimli, eğitili ekibimizle size en uygun tedavi metodunu belirleyip uygulamak ve ağrınızı geçirmek en büyük dileğimizdir

Bu hizmetlerin içeriğini aşağıda bulabilirsiniz

İnsanın tüm yaşam niteliklerini olumsuz etkileyen, işgücünü azaltan, korku ve huzursuzluk kaynağı olan, uyku bozukluğuna neden olan, öfke-korku –saldırganlık ümitsizlik-depresyon gibi kişilik bozukluklarına neden olan ağrınızın giderilmesini istemek en doğal hakkınızdır.

Bu amaçla uzman kadromuz, uluslararası protokoller doğrultusunda size durumunuza göre belirlenecek ağızdan uygulanan ilaçlardan başlayan basit yöntemlerden en güçlü narkotiklere veya özel metodlar ve girişimlerden oluşan ( katater yerleştirme, cihazlarla kontrollü ve devamlı ilaç verilmesi) tüm tedavi metodlarını yanısıra fizyoterapi ve psikoterapi desteğini de kullanarak ağrınızın yok edilmesine yardımcı olacaktır.

Amacımız

Sağlığınızı iyileştirmede primer doktorunuz ile işbirliği en önemli prensibimizdir. Bu hizmetler aile hekimimiz tarafından koordine edilerek size sunulmaktadır. Amacımız sağlığınızı en ideal şartlarda beraberce ve bilinçli olarak takibini yapmak ve koruyucu hekimlik hizmetleri ile sağlığınızı tehlikeye sokabilecek riskleri minimuma indirmektir.

Hizmetlerimiz

Duyurular

  • Yakın mesafe ambulans 100 TL (1 KM kadar)
  • Yeni Bosna Bostancı arası doktorsuz nakiller 150 TL (Mesai saatleri içinde)
  • Anestezi ve yoğun bakım uzmanı doktorlar eşliğinde ambulans hizmeti verilmektedir.

Tıbbi Cihazlar

  • Kalbin kaotik atımlarını sonlandırmak amacıyla göğüs üzerine iki kutuplu elektrotlar yerleştirilerek yüksek akımlı elektrik enerjisi uygulanmasına defibrilasyon adı verilir.

    Emcare / Tıbbi Cihaz

  • Hasta taşıma lifti 180 kg güvenli taşıma kapasitesine sahiptir.Kullanılacak kişi 180 kg olmasa bile motora binen yük,yıpranma,güvenlik,daha uzun sürede batarya şarj ihtiyacı gibi güvenlik ve teknik üstünlükleri vardır ayrıcada bu özellikleri sayesinde çok kolay ve maksimum güvenli kullanım imkanı sağlar.

    Emcare / Tıbbi Cihaz